ZPĚT k aktuálnímu ročníku[22.5.2017]

Vážený lide motorkářský,
Milí kamarádi,

i letošní 17. Vymetání výfuků 2017 máme zdárně za sebou. Počasí klaplo, nálada pozitivní; v cíli i ráno u snídaně jste hýřili samými úsměvy, což považuji za úspěch i za odměnu. Takže cajk, díky.

Jak jsem v sobotu večer slíbil, ke stažení (všechno je to v pdf) tu jsou kromě kompletních výsledků i všechny další testy, itineráře, výpočty atd.
Výsledky
Cesta do Zbuzan
Itinerář
Startovní doklad
Testíky na úkolu č.2

Stručně k počítání
Čas měl váhu přibližně jako jeden dobře splněný úkol. Tzn. ten nejpomalejší účastník dostal 0 a nejrychlejší cca 40 bodů. Spolujezdkyně "S" měly bodové ohodnocení za čas sníženo o 33%. Za mletí to bylo podobné, nejpomalejší byl ohodnocen 0 a nejrychlejší cca 50 body. Testík byl hodnocen také tak podobně. Za každou správně odpovězenou otázku v češtině jste dostali 7 bodů v matice pak 7, 14 nebo 28 bodů podle obtížnosti, takže hodnocení je v rozsahu od 14 do 84 bodů. Jednoduché zjišťovací úkoly, tj. zastávky III., IV., V., VI. a IX. byly hodnoceny 6 body za každou správnou odpověď. Kašna - nejhorší tip měl 0 bodů, nejlepší tip 35 bodů. Každá trefa s míčkem do koše byla za 10 bodů. Tyhle všechny body se sečetly a už byl na světě výsledek. ;-)

Náhledy fotek
Účastníkům pošlu ke stažení odkaz na úschovně, do týdne pak i tištěné fotky poštou. Pro větší rozlišení klikněte na fotku, pro návrat použijte volbu Zpět ve vašem prohlížeči.Pokud jste se dobře bavili, máme z toho upřímnou radost. A co příští rok? 18. vymetání? Buď uvidíme nebo se uvidíme.

Mějte fajn léto v jedné stopě.
Mari., Vláďa & Jarda

P.S.: Testíky resp. jednotlivé úkoly v testíku na úkolu č. II byly nekomerčně získány z dat na www.cermat.cz (c) Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání 2017. Vše ostatní je (c) Mari. 2017 a používat to všechno můžete kdokoliv a úplně libovolně.[2.5.2017]

Máme jasno! Jsme na vás připraveni.
Vymetání výfuků 2017 proběhne v sobotu 20.5.2017. Napište si to, prosím, do kalendáře!

Připomínám podrobněji celý postup:

1) Je potřeba se zaregistrovat
To uděláte tak, že na mail uvedený výše pošlete své jméno a jména svých kamaradů souputníků. Později budu od všech potřebovat i domáci adresu, datum narození a číslo OP, takže to můžete rovnou připojit.
Já vám odpovím, že je ještě volno, a pošlu Vám údaje jak a kam zaplatit.
Jakmile přijdou peníze na účet, bude Vaše rezervace závazná pro Vás i pro nás.

2) Sraz ve Vrbovce
Jakmile nastane Den D, tj. sobota 20. května, sejdeme se všichni kolem 9.30 ve Vrbovce na horním parkovišti. Do 10.00 se nasnídáme a strávíme nějaké předstartovní informace, abychom kolem 10.00 mohli v klidu vyrazit.

3) Trasa
Trasu připravujeme, je tajná a bude probíhat podle tradičního itineráře. Na cestu tak budete potřebovat funkční tachometr nebo dobrý odhad. Cestou budete plnit pár nenáročných úkolů. Nebojte, je to spíše o tom, abyste se protáhli. ;-)

4) Cíl
Cíl bude v Xyzž. No to je sámo taky tajný... Dozvíte se to cestou. Napovím, že to bude v ČR a nejrychlejší cesta z Prahy (po dálnici) tam trvá hoďku a 40 minut.

5) Ubytování a večeře
Bydlet budeme v hotelu kategorie ****, k dispozici jsou jednolůžáky (příplatek 100,- Kč), dvoj a trojlůžáky. Večeře bude formou rautu a následovat bude večerní zábava spojená s vyhlášením toho nejlepšího výfukového vymetače pro letošní rok. Ubytování a večerní raut budete mít už zaplacen, platit na místě budete jen nápoje.

6) Snídaně a odjezd
Až se ráno vzbudíme, tak se nasnídáme (to už je také zaplacené) a pofrčíme domů.

Případné dotazy prosím, prosím, prosím, mailem!
Díky.
Mari.ZPĚT k aktuálnímu ročníku


TOPlist