ZPĚT k aktuálnímu ročníku[13.5.2018]

Vážený lide motorkářský,
Milí kamarádi,

další, letos už 18. Vymetání výfuků 2018 je zdárně za námi. Počasí klaplo, nálada vypadala pozitivní, trasa se líbila a úkoly bavily. Nebo jste tak alespoň vypadali... ;-) Jsme rádi, že se vám na Vymetání líbilo!

Jak jsem slíbil, ke stažení (všechno je to v pdf) tu jsou kromě kompletních výsledků i všechny další testy, itineráře, výpočty atd.
Výsledky
Cesta na Novou Rabyni
Itinerář
Startovní doklad
Testíky na úkolu č.2

Stručně k počítání
Čas měl váhu přibližně jako jeden dobře splněný úkol. Tzn. ten nejpomalejší účastník dostal málo bodů (přesně 8) a nejrychlejší 47 bodů. Za šlapadla to bylo podobné, nejpomalejší pár byl ohodnocen 0 a nejrychlejší cca 40 body. Testík byl hodnocen analogicky, za každou správně odpovězenou otázku jste dostali 6 bodů, maxima 84 b. dosáhli dva závodníci.
Jednoduché zjišťovací úkoly, tj. zastávky III., IV., V. a VII. byly hodnoceny 5 body za každou správnou odpověď. Odpovědi byly opravdu jednoduché a proto skóre všech závodníků bylo až na drobné odchylky de facto stejné. Trošku kalamita nastala u kněze, kdy vám paní průvodkyně "napovídala" jinak, než mě den předtím naučila. Ale protože jste měli všichni odpověď stejnou, bylo vlastně jedno, zda jste dostali 0 nebo 10 bodů.
Kašna - nejhorší tip měl 8 bodů, nejlepší tip 50 bodů. V lanovém parku to byl trochu oříšek, protože na čas jsme závodit nechtěli. Subjektivní hodnocení komisaře Jardy vidíte - za 10 bodů to měla laňka, za málo bodů slon a za 0 ten, kdo to vzdal.

Oprava startovacích časů
Při počítání výsledků se ukázalo, že jsme několika závodníkům chybně zapsali startovací čas. Za toto faux pas se upřímně omlouváme. Ale protože čas je při počítání výsledků výrazně potlačen, došlo ke změně umístění jen u několika závodníků a navíc se změny nedotkly účastníků na čelních místech. Definitivní výsledky jsou tady ke stažení. Omlouváme se, to se stává jen jednou, maximálně dvakrát ročně.

Náhledy fotek
Účastníkům pošlu ke stažení odkaz na úschovně a do cca týdne pak i tištěné fotky poštou. Pro větší rozlišení klikněte na fotku, pro návrat použijte volbu Zpět ve vašem prohlížeči.Pokud jste se dobře bavili, máme z toho velikou radost a dobře naladěni vzhlížíme k příštímu roku. Letos jsme dospěli a oslavili 18-ku, takže příště už bude 19. Vymetání? Buď uvidíme nebo se uvidíme.

Mějte fajn léto v jedné stopě.
Mari., Vláďa & Jarda

P.S.: Mapku vltavské kaskády a mapku řek v ČR jsem stáhl z interfernetu a použil čistě nekomerčně, přesto se na to mohou vztahovat autorská práva. Vše ostatní je (c) Mari. 2018 a používat to všechno můžete kdokoliv a úplně libovolně.
Pokud se někdo cítíte uvedením křestního jména a prvního písmena příjmení (výjimečně tří písmen) ohroženi na úbytě, dejte vědět, smažu vás nebo vyměním jméno za přezdívku. Příště si už budu muset vyžádat váš aktivní souhlas jak s uvedením ve výsledkách, tak s focením. Ble ;-).
[4.5.2018] Standardní registrace ukončeny. V tuto chvíli máme asi 42 moto a 55 osob. To je tak akorát!
Kdyby někdo opravdu toužil s námi jet, dejte mi vědět. Ono to určitě půjde, budeme to řešit individuálně.

Všichni registrovaní účastníci by měli mít ve svých schránkách emaily s dalšími instrukcemi:
Sejdeme se v sobotu 12.5.2018 ve Vrbovce na horním parkovišti kolem 9.30 hod. Po lehké snídani, která na vás ve Vrbovce bude čekat, se kolem 10. hodiny dozvíte podrobnosti o trase výletu. Po 10. hodině pak dostanete první část itineráře a budete postupně startovat.

Cestou, která měří celkem kolem 200 km, absolvujete několik zastávek, kdy se při plnění veselých úkolů trochu protáhnete. Cíl je jako tradičně tajný. Bydlet budeme v hotelu kategorie ****, večeře bude formou rautu a následovat bude večerní zábava spojená s vyhlášením toho nejlepšího výfukového vymetače pro letošní rok. Ubytování a večerní raut budete mít už zaplacen, platit na místě budete jen nápoje.

Vzhledem k tomu, že prvotní registrace byla už před více než měsícem, prosím všechny o zprávu, že POJEDETE, že s vámi máme počítat. ;-)

Tedy, přátelé, kamarádi, lide motorkářský, moc se na Vás těšíme v sobotu ve Vrbovce!

A počasí? Určitě vyjde. Předpověď se sice malinko kaboní, ale alespoň se nebude prášit. ;-)
Jarda, Vláďa & Mari.
Vymetači 2018


[16.4.2018] Zatím předregistrováno 35 moto / 45 osob. Kapacita je skoro naplněna, neváhejte!
[10.4.2018] Zatím předregistrováno 33 moto / 42 osob. Kapacita bude pomalu naplněna, neváhejte!
[8.3.2018] Zatím předregistrováno 12 moto / 16 osob. Hlašte se i další!
[4.3.2018]

Vážený lide motorkářský,
Milí kamarádi,

a je to tu zase… Uchopte notýsky (mobily, x-pady apod.), nalistujte stranu 5, resp. 19, příp. 132, do druhé ruky uchopte tužku a pište si, diktuji… VY-ME-TÁ-NÍ

Kamarádi, pilně pro Vás připravujeme vymetací taškařici i letos! A to na sobotu 12. května 2018.

Žádné zásadní změny v organizaci Vás nečekají, všechno bude mít lety ověřený scénář:

stará dobrá akce v light verzi s tradičním průběhem i pravidly
celodenní motovýlet cca 250 km do neznámého cíle s noclehem
okořeněný několika veselými zastávkami
zakončený mohutným májovým mejdanem
a odměněním těch nejlepších hodnotnými cenami
stejná parta, menší kapacita, všechno na pohodu

Tak si hlavně rezervujte čas! Další instrukce, i když je vlastně vůůůůůůůbec nepotřebujete, budou následovat.

Budeme se těšit na Vaše předběžné přihlášky, případně na kontakty na kamarády / kamarádky, kteří/é by chtěli/y jet s námi. Počítáme, že by nás letos mohlo být k 50 kouskům. To je tak akorát.

Kdyby bylo něco nejasného, klidně se zkuste zeptat osobně, telefonicky nebo na info(uzenáč)vymetani.cz. ;-) Stejně nic neřeknem.

Mějte pohodové už brzy jarní dny nejen v jedné stopě.
Jarda, Vláďa & Mari.
Vymetači 2018

(c) 2018 YSHOP | KOMWAG | MARI MOTO

Proč Pankrác? Protože ne Bonifác!ZPĚT k aktuálnímu ročníku


TOPlist